Witamy na naszej stronie

Firma Gutex jest kompleksowym dostawcą dla producentów rurkowych elementów grzejnych. Dwadzieścia pięć lat współpracy z największymi i najważniejszymi producentami w Polsce daje nam wiele doświadczeń które przekładają się na profesjonalizm i markowość firmy.

Jako oficjalny jedyny dystrybutor szwedzkiej firmy Kanthal w Polsce dysponujemy magazynem standardowych średnic drutów i taśm . Sprowadzamy na zamówienie także pozostały asortyment firmy Kanthal.

Jesteśmy jedynym i wyłącznym dostawcą tlenku magnesu produkowanego przez angielską firme Imerys Fused Minerals . Izolator elektryczny jakim jest tlenek magnezu ze względu na swoje szerokie zastosowanie jest bardzo poszukiwanym produktem przez producentów wszelkiego rodzaju urządzeń grzewczych.

Niemiecki producent miedzianych rurek firma Wieland jest także reprezentowana przez naszą firme w Polsce. Szeroki asortyment produkcyjny firmy spotyka się z dużym zainteresowaniem wielu firm produkcyjnych.

Od 17 lat jesteśmy  dystrybutorem włoskiej firmy AD TUBI , produkującej rurki ze stali nierdzewnej. Posiadamy wyłączność na sprzedaż rurek precyzyjnych  w Polsce.